Serwis

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu, posiadamy autoryzację na wózki widłowe Nissan Forklift, PEGASO Lift , CV-ITALIA i ARMANNI. Stale rozwijająca się sieć serwisowa zapewnia klientom nie tylko zadowolenie z produktów ale również pełną i rzetelną obsługę, obejmującą serwis gwarancyjny, pogwarancyjny oraz szybki i łatwy dostęp do oryginalnych części zamiennych.

Specjalizujemy się w obsłudze wózków widłowych NISSAN, wózków paletowych elektrycznych nisko i wysokounoszących PEGASO, CV-ITALIA, ARMANNI, PRAMAC - Lifter, ROCLA, BELET, PFAFF – Silberblau oraz ręcznych wózków paletowych wszystkich producentów.

W ramach naszej działalności świadczymy usługi pogwarancyjne oraz serwis techniczny wózków dostarczanych przez naszą firmę oraz zakupionych u innych dostawców jak:

TOYOTA, TCM, KOMATSU, HYSTER, DAEWOO, JUNGHEINRICH, LINDE, STILL, KATERPILLAR, MITSUBISHI, BT, CLARK, YALE

Nasi technicy posiadają uprawnienia do konserwacji wydane przez UDT.

Naprawiamy ręczne wózki paletowe wszystkich producentów, dysponujemy częściami zamiennymi do większości ręcznych wózków paletowych użytkowanych na polskim rynku.

Dla poprawnego funkcjonowania ta strona korzysta z plików cookies - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.