wózki wózki widłowe, elektryczne paleciaki, wózki widłowe  
  Model:  AFA-ROCK5KE   Rok produkcji:  2015   Cena:  netto 37 050,00
  Informacje dodatkowe: ŁADOWARKA KOŁOWA MINIŁADOWARKA
Model: AFA-ROCK5ke
Silnik napędowy: Honda GX 390
Paliwo: benzyna
Moc: 13 KM
Chłodzenie: powietrze
Prędkość: 0-6 km/h bezpośredni napęd 4 kół / hydrostatyczny
Siła ciągu: 650 kp
Masa załadowcza: 500 kg
Ogumienie: 23 X 5.70 - 12
Szerokość: 810 mm - 950 mm
Długość 1680 mm
Masa własna: 510 kg
Cena netto: 37 050,00+23%VAT

  Uwagi: zadzwoń 601555132
ŁADOWARKA KOŁOWA (jak BOBCAT )
ŁADOWARKI KOŁOWE, MINIŁADOWARKI KOŁOWE
SPRZEDAŻ-SERWIS-WYNAJEM
MINIŁADOWARKA (JAK BOBCAT S70)
Podwyższona moc, wyższy komfort pracy operatora.

AFA-ROCK jest bezkonkurencyjną maszyną w swojej klasie do wykonywania szeregu prac w gospodarstwie czy na placu budowy. Na farmie można wykonywać wiele przede wszystkim wewnątrz budynku inwentarskiego. Oprócz dozowania paszy można przenosić ściółkę, czyścić stół paszowy czy usuwać obornik.

Zerowy promień skrętu

Poznaj lidera w rolnictwie, dzięki takim cechą jak zerowy promień skrętu, seria „5k” to odpowiednie maszyny w ciasnych pomieszczeniach
Udźwig maszyny AFA-ROCK 5k

Seria „5k”, najlepszy udźwig w swojej klasie. Z łatwością podnosi bale okrągłe.

Seria AFA-ROCK 5k to solidna i sprawdzona konstrukcja maszyny. Bezpośredni napęd przez 4 hydrauliczne silniki gwarantuje bezawaryjna i bezobsługową prace maszyny. Nie zastosowano łańcuchów, co eliminuje konieczność smarowania.

Układ sterowania AFA-ROCK 5k jest zaprojektowany tak, aby sprostać najwyższym wymaganiom pracy na ograniczonej powierzchni i wąskich alejkach. Mała całkowita masa maszyny sprawia, że nacisk na osie jest niewielki w a przypadku konieczności jej transportu załadunek i rozładunek nie stanowi większego problemu.

W gospodarstwach rolniczych AFA-ROCK serii „5k” znakomicie się sprawdza przy podawaniu paszy oraz usuwaniu obornika w wąskich zagrodach jak również w przypadku robót budowlanych i modernizacyjnych.

AFA-ROCK jest bardzo szybką i wydajną maszyną do rozprowadzania paszy. Dobra wydajność wynika z ciągłego ruchu: nie trzeba poświęcać czasu na ładowanie przyczepy lub wózka - zamiast tego można transportować paszę w łyżce, widłach do kiszonki lub innej przystawce.

Za pomocą AFA-ROCKA można również przez cały rok rozprowadzać paszę: okrągłe bale kiszonki, paszę z silosu i siano paszowe.


AFA-ROCK 5k jest najmocniejszym modelem AFA-ROCK GROUP typu "skid steer". Model ten oferuje najlepsze przeniesienie mocy w porównaniu z innymi maszynami tej klasy. Przygotowany jest do podłączenia wymiennych przystawek wymagających wysokiego ciśnienia oleju hydraulicznego.

                    
Powrót
wózki widłowe - intex